Egyházközségi bál 2014.

2014. február 15-én (szombaton) hagyományteremtő szándékkal Egyházközségi bált rendezünk. A bál bevételét templomaink felújítására ajánljuk fel, természetesen az adott településről érkezettek arányában.

A bál helye: Takáts Gyula Általános Iskola ebédlője (Virág utca 12.)

Jegy ára: 3000Ft/fő, amely tartalmazza a vacsora árát is.

Támogatói jegy ára: 1500Ft

Jelentkezési határidő: 2014. január 30.

Jelentkezni lehet:

Plébánia Hivatalban: hivatali időben

Sekrestyében: szentmisék előtt és után

Fíliákban: az egyházközségi képviselőknél

Bútorboltban: Hajduné Kocza Veránál

Az est programja:

18:00 Szentmise a Plébániatemplomban

19:00 Megérkezés a Takáts Gyula Általános Iskola ebédlőjébe (Virág utca 12.)

19:30 A bál megnyitása, a Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola Szülői Munkaközösségének műsora

20:00 Vacsora

21:00Táncoljunk!

23:00 Tombolasorsolás

Tombolaszelvények árusítása a helyszínen! A tombolához cégek, magánszemélyek, valamint a bál résztvevőinek felajánlását várjuk. Tombolákat kérjük, hogy a plébániára hozzák, hogy az adományozókat reklámozni tudjuk!

A bál alatt büfénk működik, kérjük, hogy italt ne hozzanak be! Süteményekkel viszont meglephetik asztaltársaságukat.

Az egyházköségi bálunkra az eddig jelentkezettek létszáma messze meghaladta a Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola befogadóképességét. Bálunkat ezért új helyszínen, a Takáts Gyula Általános Iskola ebédlőjében (Virág utca 12.) rendezzük meg.

Jó szórakozást kívánunk!

BÁLI MEGHÍVÓ(új)