Zarándoklat Lengyelországba

2014. július 16-19

1.nap: indulás kora reggel, folyamatos utazás rövid pihenőkkel Lengyelországba, II. János Pál pápa szülőhelyén, Wadovicében megtekintjük

a szent pápa emlékére berendezett kiállítást, szülőházat, szentmise. Vacsora, szállás Krakkóban.

2.nap: reggeli után, délelőtt Lagiewniky-Isteni irgalmasság Bazilika, Fausztina nővér kultuszával ismerkedünk, imádkozunk a sírjánál, szentmise a magyar kápolnában, majd városnézés Krakkóban- várnegyed, óváros. Késő délután látogatás a világon egyedülálló Wieliczkai sóbányában. Vacsora, szállás.

3.nap: reggelit követően, Czestochovába utazunk, mely Lengyelország legnagyobb zarándok központja, ismerkedés a kegyhellyel,a pálos rend történetével, szentmise. Szállás Zakopaneban, a lengyel Tátra fővárosában. Vacsora.

4.nap: reggeli, majd szentmise a Hála templomában (II. János Pál ellen elkövetett merénylet után építették), mely a legszebb épülete Zakopanénak, séta a Gurál piacon, azután hazautazás rövid pihenőkkel. Érkezés a késő esti órákban.

Részvételi díj: 55.000 Ft/fő

A részvételi díj tartalmazza az autóbusz közlekedést, idegenvezetést, szállást 3 éjszakára félpanzióval, 2-3 ágyas szállodai szobákban

A részvételi díj nem tartalmazza a BBP biztosítást, belépődíjakat  (kb. 70 PLN)

Jelentkezési határidő: 2014. június 15.

Jelentkezni lehet: a sekrestyében és a plébánián!

A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik véglegessé!