2015.07.01

2015. június 28.

Hétfő (június 29.):           Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe

Csütörtök (július 2.):       Szűz Mária látogatása Erzsébetnél (Sarlós Boldogasszony)

főünnepe

Péntek (július 3.):            Szent Tamás apostol ünnepe

1. Június 29-én, hétfőn 1700 órakor kezdődik – jó idő esetén – a torvaji hegyi keresztnél a fogadalmi szentmise. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

1. Július 3-án, elsőpéntek, délelőtt a betegek gyóntatását és látogatását Lajos atya végzi, 1730 órától gyóntatás, 1800 órakor pedig szentmise lesz.

1. Július 4-én, szombaton a megyeri templomban a soros szentmise elmarad, mivel Arató Eszter evangélikus lelkészt felavatják szolgálatra a tabi evangélikus templomban 1600 órakor, amelyre szeretettel hívnak és várnak mindenkit. A következő szentmise a megyeri templomban július 18-án, szombaton 1800 órakor lesz.

1. Július 5-én, vasárnap országos gyűjtés lesz, az úgynevezett péterfillér - gyűjtés, így adjuk majd adományainkat.

1. Július 5-én, vasárnap 1500 órakor a bábonyi kápolnában is lesz szentmise, 1700 órától szentségimádást tartunk a plébániatemplomban Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségeink lelki megújulásáért, 1800 órakor pedig szentmise lesz.

1. Idén is Szent Rita Katolikus Ifjúsági Tábor Újudvaron! Jelentkezni lehet Nyulné Németh Erikánál a katolikus iskolában július 1-jéig. A jelentkezők részére szülői értekezlet lesz július 1-jén 1615 órakor a katolikus iskolában.

1. A plébániai táborral kapcsolatban, amely a Szekszárd melletti Szálkán lesz, július 9-én, csütörtökön szülői értekezletet tartunk a plébániatemplomban az esti szentmise után 1830 órától.

1. Hálásan köszönöm a Testvérek bárminemű segítségét az újmise szervezésében és lebonyolításában. Isten fizessen meg valamennyiüknek  százszorosan!

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról!