Évközi 14. vasárnap - 2014. július 6.

2014.07.06

2014. július 6.

Péntek (július 11.): Szent Benedek apát, Európa Fővédőszentje ünnep

1)     Mai vasárnap elsővasárnap, este 5 órától szentségimádást tartunk Magyarország, Egyházmegyénk, Egyházközségeink lelki megújulásáért. 6 órakor pedig szentmise. Szeretettel hívom és várom a Testvéreket!

2)     A mai vasárnapon a Megyei, Lullai és a Torvaji templomok felújítására adjuk adományainkat.

3)     Jövő vasárnap a Sérsekszőlősi, a Zalai és a Plébániatemplom felújítására adjuk adományainkat.

4)     A lengyelországi zarándokaltról a következőket hirdetem. Az utazási iroda döntése értelmében amennyiben a jelenlegi létszám marad elindul a zarándoklat. Kérem, hogy akik még ez idáig nem fizették be a zarándoklat költségét, szíveskedjenek megtenni vagy a sekrestyében vagy a plébánián, legkésőbb jövő vasárnapig, július 13-ig.

5)     A plébániai táborral kapcsolatban, amely a Háromfai plébánián lesz! Július 15-én kedden szülői értekezletet tartunk a Plébániatemplomban az esti szentmise után fél 7-kor!

6)     Előre hirdetem, hogy július 27-én vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 11 órás szentmise után gépjárműmegáldást végzünk! Szeretettel hívok mindent autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!