2015.07.13

2015. július 12.

Szerda (július 15.):          Szent Bonaventura püspök és egyháztanító emléknapja

Szombat (július 18.):       Szent Hedvig királynő emléknapja

1. Július 12-én, vasárnap  a sérsekszőlősi, a zalai és a tabi templom felújítására, szépítésére adjuk adományainkat.

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonyát, hagymát, lekvárt, gyümölcsöt és mézet, stb, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb július 19-ig, vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm.

1. Előre hirdetem, hogy a zalai templom búcsúnapja július 26-án, vasárnap lesz, amelyet a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünneplünk. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Előre hirdetem, hogy július 26-án, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 11 órás szentmise után gépjárműmegáldást végzünk. Szeretettel hívom minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Hálásan köszönöm a Testvérek bárminemű segítségét az újmise szervezésében és lebonyolításában. Isten fizessen meg valamennyiüknek  százszorosan!

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról!