Évközi 16.

társvédőszentjének ünnepe

Péntek (július 24.):          Árpád-házi Szent Kinga szűz emléknapja

Szombat (július 25.):       Szent Jakab apostol ünnepe

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonya, hagyma stb. lekvár, gyümölcs és méz, amelyet leadhatnak még a mai szentmisék előtt és után a sekrestyében. Holnapi nappal egy hétre Szálkára indulunk a plébániai táborba. Imáikkal kísérjenek bennünket!

1. Július 26-án, vasárnap tartjuk a zalai templom búcsúját, amelyet a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünneplünk. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Július 26-án, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 1100 órás szentmise után gépjárműmegáldást végzünk! Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.