2013.08.01

Hétfő (július 29.): Szent Márta

Szerda (július 31.): Loyolai Szent Ignác áldozópap

Csütörtök (augusztus 1.): Ligouri Szent Alfonz Mária püspök és egyháztanító

1)     Előre hirdetem, hogy a következő vasárnapi (Lulla és Torvaj) perselyadományaink templomunk felújítását szolgálják, így adjuk majd adományainkat, amelyet előre is hálás szívvel köszönök.

2)     A templom szép és ízléses díszítése Isten nagyobb dicsősége mellett mindannyiunk lelki gazdagodását is szolgálja, ezért tisztelettel kérem, hogy akik a templom díszítéséhez virágot tudnak felajánlani azok, hozzák el azt a templomba legkésőbb péntek estig és helyezzék el a templom bejáratához kitett kannába vagy hozzák be a sekrestyébe szentmisék előtt vagy után. (Tab)

3)     Pénteken elsőpéntek, itt a templomban (Tab) az esti szentmise előtt fél órával gyónási alkalmat biztosítunk.

4)     Kérem, hogy akik az Új ember és a Keresztény élet újságokat előfizették vigyék el az újságos polcról.