2013.08.01

2013. augusztus 4.

Kedd (augusztus 6): Urunk Színeváltozásának ünnepe

Péntek (augusztus 9.): A Keresztről nevezett Szent Terézia Benedikta (Edith Stein) Szűz és vértanú, Európa Társvédőszentjének ünnepe

Szombat (augusztus 10.): Szent Lőrinc diakónus és vértanú

1)     Sérsekszőlősőn és Zalán, a mai vasárnapon templomunk felújítására gyűjtünk.

2)     Többen jelezték, hogy nagyobb összeggel is hozzájárulnának a munkálatainkhoz, amelyet a plébánián hivatali időben köszönettel elfogadunk. Isten fizesse meg jó szándékú adományaikat.

3)     Ma este 5 órakor szentségimádást tartunk, amelyben egyházközségünk lelki megújulásáért imádkozunk. 6 órakor pedig szentmise lesz.

4)     Előre hirdetem, hogy a következő vasárnapi (Tab) perselyadományaink templomunk felújítását szolgálják, így adjuk majd adományainkat, amelyet előre is hálás szívvel köszönök.

5)     A templom szép és ízléses díszítése Isten nagyobb dicsősége mellett mindannyiunk lelki gazdagodását is szolgálja, ezért tisztelettel kérem, hogy akik a templom díszítéséhez virágot tudnak felajánlani azok, hozzák el azt a templomba legkésőbb péntek estig és helyezzék el a templom bejáratához kitett kannába vagy hozzák be a sekrestyébe szentmisék előtt vagy után. (Tab)

6)     Augusztus 15-én (csütörtökön) a szentmise után itt a templomban (Tab) rendkívüli képviselőtestületi ülést tartunk. Amelyre kérem a képviselőtestületi tagok pontos megjelenését.

7)     Kérem, hogy akik az Új ember és a Keresztény élet újságokat előfizették vigyék el az újságos polcról.