Évközi 22. vasárnap - 2014. augusztus 31.

2014.08.30

2014. augusztus 31.

Szerda (szeptember 3.): Nagy Szent Gergely pápa és egyháztanító emléknap

1)     A holnapi nappal megkezdődik az új tanév, és ezzel együtt a hitoktatás is iskoláinkban. Kérjük a kedves szülőket, hogy ne feledkezzenek meg gyermekeik vallásos nevelésére tett ígéretükről és engedjék, hogy a világi tanulmányok mellett a hittanórákon, és a vasárnapi szentmiséken Istent és az ő tanítását megismerjék. Jelentkezni az iskolákban a hitoktatóknál lehet!

2)     A Szent Gellért Római Katolikus Iskola tanévnyitó szentmisét szeptember 1-én (hétfőn) a reggel 8 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk!

3)     A héten pénteken elsőpéntek, délelőtt a betegek látogatását és gyóntatását végzem, fél 6 órától gyónási alkalmat biztosítunk, 6 órakor pedig szentmise lesz.

4)     Jövő vasárnap tartjuk Megyeri templom búcsúját (Kisboldogasszony) a fél 10 órakor kezdődő szentmise keretében, ezért a Zalai templomban a vasárnapi szentmise csak ezen alkalommal délután 2 órakor kezdődik!