Évközi. 17. vasárnap

Péntek (július 31.):          Loyolai Szent Ignác áldozópap emléknapja

Szombat (augusztus 1.):   Ligouri Szent Alfonz Mária püspök és egyháztanító

emléknapja

1. Július 26-án, vasárnap tartjuk a zalai templom búcsúját, amelyet a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünneplünk. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás, és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Július 26-án, vasárnap a 1100 órakor kezdődő szentmise után Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően gépjárműmegáldást végzünk! Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Július 29-én, szerdán 1800 órai kezdettel koncert lesz a plébániatemplomban, melyre szeretettel hívunk és várunk mindenkit!

Fellépők: Kersák Edina- szoprán, Bernáth Balázs- oboa, Szabó Sándor- harsona Közreműködnek zongorán: Bernáthné Fülöp Zsuzsa, Bernáth Nikolett, Farkas Szilvia

1. Hálásan köszönöm meg mindazok munkáját, akik a táborunk szervezésében és lebonyolításában kivették részüket! Egész heti áldozatos munkájukat a Jó Isten jutalmazza meg százszorosan! Tartalmas szép napokat tölthettünk együtt, amelyért elsődleges hála a Jó Istené!

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.