Évközi. 24. vasárnap

2015.09.14

2015. szeptember 13.

Hétfő         (szeptember 14.):              Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe

Kedd (szeptember 15.):               A fájdalmas Szűzanya emléknapja

Szerda (szeptember 16.):             Szent Kornél és Szent Ciprián püspök és vértanúk

emléknapja.

1. Szeptember 13-án, vasárnap a tabi, lullai és a torvaji templomok felújítására adjuk adományainkat.

1. Szent István kora óta kötelezettségeink között szerepel, hogy az egyházat anyagi hozzájárulásainkkal is egyházi adó címén támogassuk. Az esztendő fele eltelt, akiknek anyagi lehetőségük engedi, azokat kérem, hogy ezen kötelességüknek tegyenek eleget.

1. Hirdetem, hogy Püspök atya engedélyével szeptembertől sem hétfőn sem kedden nem tartózkodom itthon. Budapesten a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Kánonjogi intézetében a doktori iskola hallgatója leszek! Szeretettel kérem, hordozzanak imáikban! TEMETÉSEKET EZÉRT (HÉTFŐ-KEDD KIVÉTELÉVEL) A HÉT MÁSODIK FELÉBEN VÁLLALOK! Nagyon rendkívüli esetben Lajos atya megtalálható!

1. Megérkeztek a 2016. évi naptárak és a kalendárium. Megvásárolhatók a plébánia templomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 250 Ft, gyereknaptár 200 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.