Évközi. 27. vasárnap

Szerda (október 7.):                            Rózsafüzér királynője, emléknap

Csütörtök (október 8.):             Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya,

Magyarország főpátronájának  főünnepe

1. Október 4-én, vasárnap, a sérsekszőlősi, és a zalai templomok szépítésére adjuk adományainkat, mindenki a saját temploma javára. Köszönöm a havonkénti nagylelkűségét mindazoknak, akik mindezen szándékokat szívükön hordozzák.

1. Október 4-e elsővasárnap, 1500 órakor a bábonyi kápolnában lesz szentmise. 1700 órától a plébániatemplomban szentségimádást tartunk Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségeink lelki megújulásáért, majd 1800 órától szentmise. Szeretettel hívom és várom a testvéreket.

1. Kaphatók a 2016. évi naptárak és a kalendárium. Megvásárolhatók a plébánia templomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 250 Ft, gyereknaptár 200 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt (hétfő, kedd, csütörtök, péntek és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk!