Évközi. 28. vasárnap

szűz és egyháztanító emléknapja

Szombat (október 17.):             Antióchiai Szent Ignác püspök és vértanú

emléknapja

1. Október 11-én, vasárnap a lullai, torvaji és a tabi templomok szépítésére adjuk adományainkat, mindenki a saját temploma javára. Köszönöm a havonkénti nagylelkűségét mindazoknak, akik mindezen szándékokat szívükön hordozzák.

1. Október 18-án, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd perselyadományainkat.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik az elmúlt vasárnapi terménybetakarító hálaadás előkészítésében és lebonyolításában segítettek. Köszönöm mindenkinek, aki terményt, süteményt vagy finomságot hozott.

1. November 1-jén, vasárnap sírkőszentelést végzek 1300 órakor a tabi temetőben. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz!

1. 2016. évi naptárak és a kalendárium még kapható. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében.  Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 250 Ft, gyereknaptár 200 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt (hétfő, kedd, csütörtök, péntek és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk!