Hirdetések - A év évközi 14. vasárnap

2017.09.04

2017. július 9.

Kedd (július 11.):             Szent Benedek apát Európa fővédőszentjének ünnepe

Szombat (július 15.):       Szent Bonaventúra püspök és egyháztanító emléknapja

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonyát, hagymát, lekvárt, gyümölcsöt és mézet, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb július 9-ig, vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm. Július 10-én egy hétre Pákozdra indulunk a plébániai táborba. Imáikkal kísérjenek bennünket!

1. Előre hirdetem, hogy a zalai templom búcsúját július 23-án, vasárnap a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünnepeljük. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás, és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Előre hirdetem, július 23-án, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 1100 órakor kezdődő szentmise után gépjárműmegáldást végzünk! Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Az Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.