Hirdetések - A év Évközi 16. vasárnap

2017. július 23.

Hétfő         (július 24.):             Áprád-házi Szent Kinga szűz emléknapja

Kedd (július 25.):             Szent Jakab apostol ünnepe

Szerda (július 26.):           Szent Joakim és Szent Anna, a Boldogságos Szűz Mária

szüleinek emléknapja

Szombat (július 29.):       Szent Márta emléknapja

1. Hálásan köszönöm meg mindazok munkáját, akik a pákozdi plébániai tábor szervezésében és lebonyolításában kivették részüket! Egész heti áldozatos munkájukat a Jó Isten jutalmazza meg százszorosan! Tartalmas szép napokat tölthettünk együtt, amelyért elsődleges hála a Jó Istené!

1. A zalai templom búcsúját július 23-án, vasárnap a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünnepeljük. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás, és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Július 23-án, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 1100 órakor kezdődő szentmise után gépjárműmegáldást végzünk. Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Az Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.