Hirdetések - A év Évközi 28. vasárnap

2017.11.29

2017. október 15.

Kedd (október 17.):          Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú emléknapja

Szerda (október 18.):        Szent Lukács evangélista ünnepe

1. Előre hirdetem, hogy október 22-én, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd adományainkat.

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt (hétfő, kedd, csütörtök, péntek és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk.

1. Az egyházmegyei bátai zarándoklat október 28-án, szombaton lesz, amelyre autóbusz indítunk. Az útiköltség 2500 Ft/fő, amelyet a jelentkezéssel együtt kell befizetni a sekrestyében vagy a plébánián. Az indulás 700 órakor lesz a Galéria előtti parkolóból, és kb. 1900 órára érkezünk vissza. Kényelmes cipő és ruházat javasolt, mert a járművektől 500-800 métert kell gyalogolni a Klastrom-dombra. A nehezen járóknak kisbuszokkal segítenek. Az ünnepélyes püspöki szentmise 1100 órakor kezdődik. KORLÁTOZOTT SZÁMBAN MÉG LEHET JELENTKEZNI!

1. Megvásárolhatók a 2018. évi naptárak és a kalendárium, a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 300 Ft, gyereknaptár 250 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.

1. November 1-jén, szerdán sírkőszentelést végzek 1300 órakor a tabi temetőben. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz!