Hirdetések - A. Évközi 3. vasárnap

2017. január 22.

Kedd (január 24.):                     Szalézi Szent Ferenc püspök és

egyháztanító emléknapja

Szerda (január 25.):                            Szent Pál apostol megtérésének ünnepe

Csütörtök (január 26.):             Szent Timóteusz és Szent Titusz

püspökök emléknapja

Szombat (január 28.):               Aquinói Szent Tamás áldozópap és

egyháztanító emléknapja

1. Hálásan köszönöm mindenkinek a jelenlétét, akik az ökumenikus imaalkalmakon részt vettek, együtt imádkoztak a keresztények egységéért, és bármi módon segítettek. Jó Isten legyen örök jutalmuk.

1. Egyházközségünknek megrendezzük a IV. Egyházközségi bálunkat. Örömmel hirdetem, hogy a bál összes jegye elfogyott, de támogatói jegy vásárolható a sekrestyében. Ezért tisztelettel kérem azok megértését, akik szerettek volna eljönni!

1. Egyházközségi bálunkra cégek és magánszemélyek tombola felajánlását várjuk, amelyeket leadhatnak a plébánia hivatalban a jövő héten. Előre is köszönjük a szervezők nevében.

1. Aki szeretne ebben az évben szentmisét mondatni, az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak.

1. Kedves Testvérek! Január 28-án, szombaton bontjuk le a karácsonyfákat, és a karácsonyi díszítést a templomban. Nagyon kérem, hogy akinek ideje engedi, segítsen ebben, hiszen utána a templomot is takarítani kell. Mind férfi, mind női segítségre nagy szükség van! A kezdés időpontja: január 28., szombat reggel 800 óra.

1. Február 2.-a Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe. Tabon reggel 800 órakor valamint 1800 órakor is lesz szentmise, amely keretében tartjuk a gyertyaszentelést. Kérem a testvéreket, gyertyákat hozzanak magukkal.

1. Előre hirdetem, hogy Lullán és Torvajon a következő soros szentmise február 19-én, vasárnap lesz, a szokott időben.

1. Új Ember és a Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.