Hirdetések - A. évközi 7. vasárnap

2017.02.18

2017. február 19.

Szerda (február 22.):                 Szent Péter apostol székfoglalásának ünnepe

Csütörtök (február 23.):            Szent Polikárp püspök és vértanú emléknapja

Péntek (február 24.):                 Szent Mátyás apostol emléknapja

1. Február 26-án, vasárnap országos gyűjtés van a katolikus iskolák javára, így adjuk majd adományainkat.

1. Az esti szentmisék előtt 1730 órától a Lourdes-i kilencedet végzünk. A közös imádkozásra szeretettel hívom és várom a Testvéreket. A lourdes-i imádság a plébániatemplomban lesz az esti szentmisék előtt (hétfő, kedd, csütörtök, péntek és vasárnap).
  2. Zarándokutat hirdetek Erdélyi körutazás a csíksomlyói búcsúval címmel. 6 nap 5 éjszaka félpanziós ellátással, idegenvezetéssel. Részletes program a faliújságon, a plébánia honlapján és a facebook oldalán is megtalálható. Érdeklődni a plébánián lehet. A zarándoklat költsége 75.000 Ft. Az előleget, amely 40.000 Ft, március 15-ig kérem befizetni a plébánián.