Hirdetések - A. Húsvétvasárnap

Húsvétvasárnap

Krisztus Urunk feltámadása

2017. április 16.

1. Április 16-án, Húsvétvasárnapján van Urunk feltámadásának ünnepe, szentmise lesz a bábonyi kápolnában is 1500 órai kezdettel.

1. Április 17-én, Húsvéthétfőn 800 órakor Megyeren, 930 órakor Zalán, 1100 órakor Tabon a plébániatemplomban és 1300 órakor Sérsekszőlősön lesznek szentmisék.

1. Április 22-én, szombaton a megyeri templomban lesz szentmise 1800 órakor.

1. Hálásan köszönöm azok munkáját, akik az ünnepi liturgiák alatt a segítségemre voltak. Külön köszönöm kántor úr és a kórus, a sekrestyés és a gyerekek segítségét. Megköszönöm Dr. Takács Lajos ny. plébános atyának, hogy az ünnepi előkészületben olyan sokat segített, idős-beteg testvéreinket látogatta a falvakban, és a gyóntatásban nagy segítségemre volt.

1. Köszönöm a hívek szép számú részvételét a Szent Háromnapban, hogy átélhettük együtt hitünk mélységét, és a feltámadt Krisztus örömét és békéjét.

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról!