Hirdetések - B év Évközi 11. vasárnap

2018.07.06

2018. június 17.

Csütörtök (június 21.):              Gonzága Szent Alajos szerzetes emléknapja

1. Június, Jézus Szíve hónapja, a péntek esti szentmisék előtt 1730 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

1. Június 20-án, szerdától a szerda reggeli szentmisék az új tanév kezdetéig 700 órakor kezdődnek majd.

1. Június 29-én, pénteken Szent Péter és Pál apostolok főünnepén a torvaji hegyen 1800 órai kezdettel megtartjuk a fogadalmi szentmisét, rosszidő esetén a torvaji templomban. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.

1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 4000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az OTP Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható az Örömhírmondóban, illetve a plébánia honlapján is.