Hirdetések - B év Évközi 13. vasárnap

Hétfő (július 2.):              Szűz Mária látogatása Erzsébetnél

(Sarlós Boldogasszony) ünnepe

Kedd (július 3.):              Szent Tamás apostol ünnepe

1. Július 1-jén, vasárnap országos gyűjtés lesz, az úgynevezett péterfillér gyűjtése, így adjuk majd adományainkat.

1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 4000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az OTP Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható az Örömhírmondóban, illetve a plébánia honlapján is.

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonyát, hagymát, lekvárt, gyümölcsöt, mézet, cukrot, lisztet, olajat, tejet, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb július 29-ig, vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm.

1. Előre hirdetem, hogy a filiákon a miserend július hónapban változik. Július 15-én ismét Lullán lesz szentmise, mert július 22-én tartjuk a zalai templom búcsúját. Szeretettel hívom és várom a Testvéreket.