Hirdetések - B év Évközi 16. vasárnap

Szerda (július 25.):          Szent Jakab apostol ünnepe

Csütörtök (július 26.):     Szent Joakim és Szent Anna

a Boldogságos Szűz Mária szüleinek emléknapja

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonyát, hagymát, lekvárt, gyümölcsöt, mézet, cukrot, lisztet, olajat, tejet, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb július 29-ig, vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm.

1. A zalai templom búcsúját július 22-én, vasárnap a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünnepeljük. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás, és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Július 29-én 800 órakor Sérsekszőlősön, 930-órakor Zalán lesznek szentmisék.

1. Július 29-én, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 1100 órakor kezdődő szentmise után, gépjárműmegáldást végzünk. Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!