Hirdetések - B év Évközi 21. vasárnapja

Hétfő (augusztus 27.):      Szent Mónika emléknapja

Kedd (augusztus 28.):       Szent Ágoston püspök és egyháztanító emléknapja

Szerda (augusztus 29.):     Keresztelő Szent János vértanúságának emléknapja

1. Szeptember 3-án megkezdődik az új tanév, és ezzel együtt a hitoktatás is az iskoláinkban. Kérjük a kedves szülőket, hogy ne feledkezzenek meg gyermekeik vallásos nevelésére tett ígéretükről és engedjék, hogy a világi tanulmányok mellett a hittanórákon és a vasárnapi szentmiséken Istent és az ő tanítását megismerjék.

1. A Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda tanévnyitó szentmiséje szeptember 3-án, hétfőn a 800 órakor kezdődő szentmise keretében lesz.

1. Előre hirdetem, hogy a megyeri templom búcsúját Kisboldogasszony ünnepéhez kötődően szeptember 9-én, vasárnap a 930 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk.

1. Az esztendő fele eltelt, ha módunkban áll, az egyházi adó befizetésével tegyünk eleget kötelezettségünknek.

1. A sérsekszőlősi templom búcsúja miatt ismét felborul a miserend a falvakban! Szeptember 2-án, vasárnap Sérsekszőlősön 800 órakor, Zalán 930-kor lesz a szentmise.