Hirdetések - B év évközi 28. vasárnap

2018. október 14.

Hétfő (október 15.):                   A Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz

szűz és egyháztanító emléknapja

Szerda (október 17.):        Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú emléknapja

Csütörtök (október 18.):  Szent Lukács evangélista ünnepe

1. Előre hirdetem, hogy október 21-én, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd adományainkat.

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt (hétfőn, kedden, csütörtökön, pénteken és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik az elmúlt vasárnapi terménybetakarító hálaadás előkészítésében és lebonyolításában segítettek! Köszönöm mindenkinek, akik terményeket, süteményt és finomságokat hoztak!

1. 2019. évi naptárak és a kalendárium kapható. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében.  Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 300 Ft, gyereknaptár 250 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.

1. November 1-jén, csütörtökön sírkőszentelést végzek 1300 órától a tabi temetőben. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz.