Hirdetések - B év Évközi 31. vasárnap

2018. november 4.

Hétfő (november 5.):                            Szent Imre herceg ünnepe

Péntek (november 9.):                Lateráni Bazilika Felszentelésének ünnepe

Szombat (november 10.):            Nagy Szent Leo pápa és egyháztanító emléknapja

1. November 18-án, vasárnap 800 órakor tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 18-án, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 18-án, vasárnap 1300 órakor a megyeri templomban is lesz szentmise.

1. Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, Keresztény Élet illetve Adoremus újságokat előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újság- előfizetést a jövő évre – mint idén is – csak a teljes díj befizetésével áll módunkban elfogadni. Az éves díjakról hamarosan tájékoztatom a Testvéreket.