Hirdetések - B év Évközi 32. vasárnap

2018.11.19

2018. november 11.

Hétfő (november 12.):                Szent Jozafát püspök és vértanú emléknapja

1. November 18-án, vasárnap 800 órakor tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 18-án, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 18-án, vasárnap 1300 órakor a megyeri templomban is lesz szentmise.

1. Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, Keresztény Élet illetve Adoremus újságokat előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újság- előfizetést a jövő évre – mint idén is – csak a teljes díj befizetésével áll módunkban elfogadni. Az éves díjakról hamarosan tájékoztatom a Testvéreket.

1. Előre hirdetem, hogy Dr. Vajda Péter úti beszámolója az El Caminón töltött 6 hétről 2018. november 24-én, szombaton 1700 órától lesz a plébániatemplomban. Szeretettel hívjuk és várjuk az érdeklődőket!

1. Szent Erzsébet ünnepéhez kötődően megalapítom a Tabi Plébánia Karitász szervezetét. Az alapítással kapcsolatos teendőkkel, valamint a Karitász helyi csoportjának vezetésével Dr. Vajda Pétert bíztam meg.