Hirdetések - B év Húsvét 3. vasárnapja

2018.04.13

Húsvét 3. vasárnapja

2018. április 15.

1. Április 17-én, kedden, 1700 órakor a Plébániatemplomban szülői értekezletet tartunk az elsőáldozók szüleinek.

1. Április 19-én, csütörtökön 1500 órakor bérmálási próbát tartunk. Április 20-án, pénteken 1630-kor kezdjük a bérmálás főpróbáját és a gyóntatást. Ekkor várjuk a bérmaszülőket is, akik elvégezhetik a szentgyónásukat. Szentgyónás elvégzése nélkül senki ne járuljon a szentáldozáshoz, hiszen ez szentségtörés!

1. Április 21-én, szombaton 1600 órakor lesz a bérmálás a Plébániatemplomban. A bérmálás szentségét Varga László megyéspüspök atya szolgáltatja ki fiataljainknak. Szeretettel kérem, hogy a püspök úr és az atyák vendégül látását sütemények sütésével támogassák!

1. Április 22-én, vasárnap Jó Pásztor vasárnapja, vagyis a Papi és szerzetesi hivatások vasárnapja. A perselyadományaink a papnevelés céljára kerülnek felhasználásra.

1. Előre hirdetem, hogy az elsőáldozás plébániánkon május 6-án, vasárnap lesz a 1100 órakor kezdődő szentmise keretében. Ebben a szentmisében köszöntjük az édesanyákat és nagymamákat is.

1. Kérem, hogy akik jelentkeztek a zarándoklatra, 2018. május 10-ig a második részletet, 49.000 Ft-ot szíveskedjenek befizetni.