Hirdetések - B év Húsvét 7. vasárnapja - Urunk Mennybemenetele

Húsvét 7. vasárnapja

Urunk Mennybemenetele

2018. május 13.

1. Május a Szűzanya hónapja, az esti szentmisék előtt, hétfőn, kedden, csütörtökön, pénteken és vasárnap 1730 órától májusi litániát imádkozunk. Szeretettel hívom és várom a Testvéreket.

1. Május 20. Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának az ünnepe. Az ünnep mindkét napján vasárnapi miserendet tartunk. Vasárnap 800 órakor Lullán, 930-kor Megyeren, 1300 órakor Torvajon, 1100 és 1800 órakor Tabon lesznek a szentmisék. Május 21-én, hétfőn 800 órakor Sérsekszőlősön, 930-kor Zalán, 1300 órakor Bábonyban, 1100 és 1800 órakor pedig Tabon lesznek szentmisék.

1. Az Egyházközség zarándoklatáról a következőket hirdetem: Május 14-én, hétfőn lesz az indulás hajnali 2 órakor a Galéria előtti parkolóból. Olaszország területén csak euróval tudunk fizetni, erre készüljünk. Valamint hozzanak magukkal meleg ruhát, zárt, kényelmes cipőt és esernyőt. A személyi igazolványát senki ne felejtse otthon! Kérek mindenkit, hogy indulás előtt kössön egyéni utas- és balesetbiztosítást. Visszaérkezés május 19-én, szombaton a késő esti órákban. A megengedett bőrönd súlya 17 kg lehet, mert a határon ellenőrizhetik, figyeljünk erre is!!!

1. A zarándoklat ideje alatt bármilyen ügyes bajos dologgal forduljanak Dr. Takács Lajos ny. plébános atyához, aki a helyettesítést végzi.