Hirdetések - B év Úrnapja

Úrnapja

Krisztus Szent Testének és Vérének főünnepe

2018. június 3.

Kedd         (június 5.):              Szent Bonifác püspök és vértanú emléknapja

Péntek       (június 8.):              Jézus Szentséges Szíve főünnepe

Szombat     (június 9.):              A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szíve

emléknapja

1. Ma a Szentségimádás elmarad, de este 6 órakor is ünnepi szentmise lesz a plébániatemplomban.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a Plébániatemplom búcsújának szervezésében, a templom körüli tér takarításában és egyéb munkálatokban kivették részüket. A Jó Isten fizessen vissza mindenért százszorosan. Külön köszönöm a Polgármester Úr, a GAMESZ, és az Önkormányzat támogató segítségét!

1. Június a Jézus Szíve hónapja, a péntek esti szentmisék előtt fél 6 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

1. Június 13-án, szerdán reggel a 8 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk a tanévet lezáró hálaadó szentmisét (Te Deum), majd nyári szünetre bocsátjuk diákjainkat.

1. Június 29-én, pénteken Szent Péter és Pál apostolok főünnepén a torvaji hegyen 1800 órai kezdettel megtartjuk a fogadalmi szentmisét, rosszidő esetén a torvaji templomban. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.