Hirdetések - B év. Keresztelő Szent János ünnepe

főünnepe

Csütörtök (június 28.):     Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja

Péntek (június 29.):                   Szent Péter és Pál apostolok főünnepe

1. Előre hirdetem, hogy július 1-jén, vasárnap országos gyűjtés lesz, az úgynevezett péterfillér gyűjtése, így adjuk majd adományainkat.

1. Június, Jézus Szíve hónapja, a péntek esti szentmisék előtt 1730 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

1. Június 20-án, szerdától a szerda reggeli szentmisék az új tanév kezdetéig 700 órakor kezdődnek majd.

1. Június 29-én, pénteken Szent Péter és Pál apostolok főünnepén a torvaji hegyen 1800 órai kezdettel megtartjuk a fogadalmi szentmisét, rosszidő esetén a torvaji templomban. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.

1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 4000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az OTP Bankban a plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható az Örömhírmondóban, illetve a plébánia honlapján is.

1. Június 30-án, szombaton 1000 órai kezdettel hálaadó szentmisét mutatok be a plébániatemplomban áldozópappá szentelésem 10. évfordulóján. Szeretettel hívok és várok mindenkit erre az ünnepi alkalomra.