Hirdetések - C év Húsvétvasárnap

Húsvétvasárnap

Krisztus Urunk feltámadása

2019. április 21.

1. Húsvétvasárnap reggel 700 órakor ételszentelést tartunk a plébániatemplomban. Szentmisék lesznek utána 800 órai kezdettel Lullán, 930 órakor Torvajon, majd 1100 órakor Tabon. 1300 órai kezdettel Bábonyban és 1800 órakor Tabon.

1. Húsvéthétfőn 800 órakor Sérsekszőlősön, 930 órakor Zalán, 1100 és 1800 órai kezdettel Tabon a plébániatemplomban, majd 1300 órakor a megyeri templomban lesznek szentmisék.

1. Hálásan köszönöm azok munkáját, akik az ünnepi liturgiák alatt a segítségemre voltak. Külön köszönöm kántor úr és a kórus, a sekrestyés és a gyerekek segítségét. Megköszönöm Dr. Takács Lajos ny. plébános atyának, hogy az ünnepi előkészületben olyan sokat segített, idős-beteg testvéreinket látogatta a falvakban, és a gyóntatásban nagy segítségemre volt.

1. Köszönöm a hívek szép számú részvételét a szent Három napban, hogy átélhettük együtt hitünk mélységét, és a feltámadt Krisztus örömét és békéjét.

1. Sok szeretettel várom minden kedves Testvérünket, különösen a lányokat, asszonyokat húsvét hétfőn szentmisére és az azt követő nagy locsolkodásra. A hímes tojást senki se felejtse otthon!