Hirdetések - C. Évközi 13. vasárnap

2016.07.16

2016. június 26.

Hétfő (június 27.):           Szent László király az egyházmegye fővédőszentjének

főünnepe

Kedd (június 28.):            Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja

Szerda (június 29.):          Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe

Szombat (július 2.):                   Sarlós Boldogasszony –Szűz Mária látogatása Erzsébetnél

ünnepe

1. Június 27-én, hétfőn a szentmise reggel 700 órakor kezdődik. Este nem lesz szentmise!

1. Június 29-én, szerdán 1700 órakor kezdődik – jó idő esetén – a torvaji hegyi keresztnél a fogadalmi szentmise. Mindenkit szeretettel hívunk és várunk.

1. Július 1-jén elsőpéntek, délelőtt a betegek gyóntatását és látogatását végzem, 1730 órától gyóntatás, 1800 órakor pedig szentmise lesz.

1. Július 3-án, vasárnap országos gyűjtés lesz, az úgynevezett Péter – fillér gyűjtés, így adjuk majd adományainkat.

1. Július 3-án, vasárnap 1500 órakor a bábonyi kápolnában is lesz szentmise, majd 1700 órától szentségimádást tartunk a plébániatemplomban Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségeink lelki megújulásáért, 1800 órakor pedig szentmise lesz.

1. Július 9-én, szombaton 1300 órakor kezdjük a templom nagytakarítását. Kérem, aki teheti, segítse munkánkat.

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.