Hirdetések - C. Évközi 14. vasárnap

2016.07.16

2016. július 3.

1. Július 3-án, vasárnap országos gyűjtés van, az úgynevezett Péter – fillér gyűjtés, így adjuk majd adományainkat.

1. Július 3-án, vasárnap 1500 órai kezdettel a bábonyi kápolnában is lesz szentmise, majd 1700 órától szentségimádást tartunk a plébániatemplomban Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségeink lelki megújulásáért, 1800 órakor pedig szentmise lesz.

1. A plébániai táborral kapcsolatban, amely a Szekszárd melletti Szálkán lesz, július 12-én, kedden szülői értekezletet tartunk a plébániatemplomban az esti szentmise után 1845 órától.

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonyát, hagymát, lekvárt, gyümölcsöt és mézet, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb július 17-ig, vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm.

1. Előre hirdetem, hogy július 24-én, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 11 órás szentmise után gépjárműmegáldást végzünk. Szeretettel hívom minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Július 9-én, szombaton 1400 órakor kezdjük a templom nagytakarítását. Kérem, aki teheti, segítse munkánkat.

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.