Hirdetések - C. Évközi 15. vasárnap

Hétfő (július 11.):            Szent Benedek apát, Európa Fővédőszentje ünnep

Péntek (július 15.):          Szent Bonaventura püspök és egyháztanító emléknap

Szombat (július 16.):       Kármel-hegyi Boldogasszony emléknap

1.  A plébániai táborral kapcsolatban, amely a Szekszárd melletti Szálkán lesz! Július 12-én kedden szülői értekezletet tartunk a Plébániatemplomban az esti szentmise után ¾ 7-kor!

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonya, hagyma stb. lekvár, gyümölcs és méz, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb 17-én vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm.

1. Előre hirdetem, hogy a Zalai templom búcsúnapja július 24-én vasárnap lesz, amelyet a fél 10 órakor kezdődő szentmise keretében ünneplünk. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás, és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Előre hirdetem, hogy július 24-én vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 11 órás szentmise után gépjárműmegáldást végzünk! Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Új ember és Keresztény élet újságokat vigyük el az újságos polcról.