Hirdetések - C. Évközi 17. vasárnap

2016.08.30

2016. július 24.

Hétfő (július 25.):            Szent Jakab apostol ünnepe

Kedd (július 26.):             Szent Joakim és Szent Anna, a Boldogságos Szűz Mária

szüleinek emléknapja

Péntek (július 29.):          Szent Márta emléknapja

1. Július 24-én, vasárnap tartjuk a zalai templom búcsúját, amelyet a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünneplünk. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás és imádság a Szentatya szándékára.)

1. Július 24-én, vasárnap a 1100 órás szentmise után Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően gépjárműmegáldást végzünk! Szeretettel hívok minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Hálásan köszönöm meg mindazok munkáját, akik a táborunk szervezésében és lebonyolításában kivették részüket! Egész heti áldozatos munkájukat a Jó Isten jutalmazza meg százszorosan! Tartalmas szép napokat tölthettünk együtt, amelyért elsődleges hála a Jó Istené!

1. Az esztendő fele eltelt, ha módunkban áll, az egyházi adó befizetésével tegyünk eleget egyházi kötelezettségünknek.

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.