Hirdetések - C. Évközi 21. vasárnap

2016.08.30

2016. augusztus 21.

Hétfő (augusztus 22.):                Boldogságos Szűz Mária királynő emléknapja

Szerda (augusztus 24.):              Szent Bertalan apostol ünnepe

Szombat (augusztus 27.):           Szent Mónika emléknapja

1. Előre hirdetem, hogy a Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola tanévnyitóját szeptember 1-jén, csütörtökön a reggel 8 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk!

1. Az esztendő fele eltelt, ha módunkban áll, az egyházi adó befizetésével tegyünk eleget egyházi kötelezettségünknek.

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.

Anyaszentegyházunk házasságot hirdet:

Gasparics Gábor zalai lakos, néhai Gasparics Róbert és Somogyi Jolán Erzsébet fia eljegyezte Zsupek Zsanett zalai lakost, Zsupek László és Szilágyi Erzsébet leányát. Esküvőjük 2016. szeptember 10-én 1400 órakor lesz a zalai templomunkban.

Hirdetjük őket először.

Dobos Attila tabi lakos, Dobos Gábor és Franta Margit fia eljegyezte Gadó Erika tabi lakost, Gadó Zoltán és Renczes Ilona leányát. Esküvőjük 2016. szeptember 10-én 1530-kor lesz a plébániatemplomban.

Hirdetjük őket először.

Dr. Botz Bálint pécsi lakos, Dr. Botz Lajos és Dr. Csörnyei Magdolna fia eljegyezte Dr. Vajda Katalin tabi lakost, Vajda József és Tóka-Farkas Ildikó leányát. Esküvőjük 2016. szeptember 10-én 1700 órakor lesz a plébániatemplomban.