Hirdetések - C. évközi 28. vasárnap

2016. október 9.

Szombat (október 15.):              A Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz

szűz és egyháztanító emléknapja

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik az elmúlt vasárnapi terménybetakarító hálaadás előkészítésében és lebonyolításában segítettek! Köszönöm mindenkinek, akik terményeket, süteményt, finomságokat hoztak!

1. November 1-jén, vasárnap sírkőszentelést végzek 1300 órakor a tabi temetőben. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz!

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti szentmisék előtt (hétfő, kedd, csütörtök, péntek és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk!

1. Megérkeztek a 2017. évi naptárak és a kalendárium. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 250 Ft, gyereknaptár 200 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.