Hirdetések - C. Évközi 29.vasárnap

2016.10.21

2016. október 16.

Hétfő (október 17.):                            Antióchiai Szent Ignác püspök és

vértanú emléknapja

Kedd (október 18.):                   Szent Lukács evangélista ünnepe

1. Október 23-án, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd perselyadományainkat.

1. November 1-jén, vasárnap sírkőszentelést végzek 1300 órakor a tabi temetőben. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz!

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti szentmisék előtt (hétfő, kedd, csütörtök, péntek és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk!

1. Kaphatók a 2017. évi naptárak és a kalendárium. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 250 Ft, gyereknaptár 200 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.