hirdetések - C. Évközi. 16. vasárnap

Péntek (július 22.):          Szent Mária Magdolna emléknapja

Szombat (július 23.):       Szent Brigitta szerzetesnő

Európa társvédőszentjének ünnepe

1. Kérem a kedves Testvéreket, hogy támogassák a plébániai táborunkat. Amennyiben lehetőségük van, szívesen fogadunk zöldségféléket, burgonyát, hagymát, lekvárt, gyümölcsöt és mézet, amelyet leadhatnak a szentmisék előtt és után a sekrestyében, legkésőbb július 17-ig, vasárnapig. Gyermekeink nevében is hálásan köszönöm.

1. Július 24-én, vasárnap Szent Kristóf (az utazók védőszentje) ünnepéhez kötődően a 11 órás szentmise után gépjárműmegáldást végzünk. Szeretettel hívom minden autóval, motorkerékpárral és biciklivel közlekedő Testvéremet!

1. Július 24-én, vasárnap tartjuk a zalai templom búcsúját, amelyet a 930 órakor kezdődő szentmise keretében ünneplünk. A szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető. (Tiszta lélek, szentáldozás és imádság a Szentatya szándékára)

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.