Hirdetések - C. Húsvét 2. vasárnapja

2016. április 3.

Hétfő (április 4.)   :         Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepe

Csütörtök (április 7.):     De la Salle János áldozópap emléknapja

1. Április 3-a elsővasárnap. A bábonyi kápolnában 1500 órakor kezdődik a szentmise. Tabon a plébániatemplomban 1700 órától szentségimádást tartunk Magyarország és egyházmegyénk, egyházközségünk lelki megújulásáért, 1800 órakor pedig szentmise lesz.

1. Az Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.

1. A GYERMEKNEVELÉS ÚTVESZTŐIBEN - KÉZENFOGVA ISTENNEL

Közvetlen beszélgetés Balás Béla kaposvári megyéspüspökkel a hétköznapok problémáiról – nem csak szülőknek! A püspök atya szeretettel vár minden kedves érdeklődőt (hívőt és nem hívőt, katolikust, vagy más felekezethez tartozót egyaránt), egy tartalmas, pedagógiai célzatú találkozóra, ahol szóba kerülnek a családi élet kérdései, a szülő-gyerek kapcsolat, a kamaszkor nehézségei, stb. Az alkalom végén a témához illő teológiai magyarázat is elhangzik, mely útmutatóul szolgál arra vonatkozóan, hogyan kezeljük a felmerülő problémákat a Jóisten segítségével.

IDŐPONT:                  2016.április 20.  1700

HELYSZÍN:        Evangélikus Gyülekezeti terem

(Tab, Kossuth Lajos u. 57.)