Hirdetések - C. Úrnapja

2016. május 29.

Szerda        (június 1.):              Szent Jusztinusz vértanú emléknapja

Péntek       (június 3.):              Jézus Szentséges Szíve főünnep

Szombat     (június 4.):              A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szíve

emléknapja

1. Május a Szűzanya hónapja, az esti szentmisék (hétfő, kedd, csütörtök, péntek, és vasárnap) előtt 1730 órától májusi litániát imádkozunk. Szeretettel hívom és várom a Testvéreket!

1. Június a Jézus Szíve hónapja, a péntek esti szentmisék előtt 1730 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

1. Május 29-én, vasárnap este 1800 órakor ünnepi szentmise lesz a plébániatemplomban.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a plébániatemplom búcsújának szervezésében, a templom körüli tér takarításban és egyéb munkálatokban kivették részüket. A Jó Isten fizessen vissza mindenért százszorosan. Külön köszönöm a Polgármester úr, a GAMESZ, és az Önkormányzat támogató segítségét!

1. Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.