Hirdetések - Úrnapja

Úrnapja

Krisztus Szent Testének és Vérének főünnepe

2017. június 18.

Szerda        (június 21.):            Gonzága Szent Alajos szerzetes emléknapja

Péntek       (június 23.):            Jézus Szentséges Szíve főünnep

Szombat     (június 24.):            Keresztelő Szent János születésének főünnepe

1. Ma este 6 órakor ünnepi szentmise lesz a plébániatemplomban.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a plébániatemplom búcsújának szervezésében, a templom körüli tér takarításában és egyéb munkálatokban kivették részüket. A Jó Isten fizessen vissza mindenért százszorosan. Külön köszönöm a Polgármester úr, a GAMESZ, és az Önkormányzat támogató segítségét!

1. Június 20-án, kedden, június 21-én, szerdán és június 22-én, csütörtökön a szentmisék elmaradnak, mivel Lajos atyával mindketten az évi kötelező lelkigyakorlatunkon veszünk részt Veszprémben.

1. Június, Jézus Szíve hónapja, a péntek esti szentmisék előtt 1730 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

1. Június 29-én, csütörtökön Szent Péter és Pál apostolok főünnepén a torvaji hegyen 1800 órai kezdettel tartjuk meg a fogadalmi szentmisét, rosszidő esetén a torvaji templomban. Szeretettel hívjuk és várjuk a Testvéreket.

1. A tabi Takáts Imre Szociális Otthon alapítványa július 1-jén, szombaton 1800 órai kezdettel műsort ad a Művelődési Központban. Jegyek már elővételben is kaphatók a szociális otthonban és a Művelődési Központban 500 Ft-os egységáron. Támogatói jegy is vásárolható ezeken a helyszíneken 500 Ft-os áron.

1. Az Új Ember és Keresztény Élet újságokat vigyük el az újságos polcról.