Karácsony utáni 2. vasárnap - 2015. január 4.

2015.01.03

Karácsony 2. vasárnapja

2015. január 4.

1. A mai vasárnap első vasárnap, az esti szentmise előtt 5 órától szentségimádást tartunk, Magyarország és egyházmegyénk, egyházközségünk lelki megújulásáért.

1. A mai vasárnap a Sérsekszőlősi, és a Zalai templomok felújítására adjuk adományainkat.

1. Január 6-a Urunk megjelenésének főünnepe PARANCSOLT ÜNNEP szentmisén való részvétel bűn terhe alatt kötelező. Szentmise lesz a plébániatemplomban este 6 órakor.

1. Egyházközségeinknek megrendezzük a II. Egyházközségi bálunkat. A bál bevételét templomaink felújítására ajánljuk fel, természetesen a községekből és a plébániatemplomból érkezettek arányában. Nagy öröm lenne, ha minél többen együtt tudnánk tölteni egy estét örömben, de annál nagyobb szeretetben. A bál időpontja február 7-e, helye az Önkormányzati Iskola. A belépő ára 4000 Ft/fő, amely tartalmazza a vacsora árát is. Támogatói jegy is vásárolható 2000 Ft/ fő áron. Jelentkezni lehet január 24-ig a fíliákban az egyházközségi képviselőknél, illetve Hajduné Kocza Veránál a bútorboltban, valamint a sekrestyében és a plébánián.

1. Aki szeretne a jövő évben szentmisét mondatni az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak.

1. Akik feliratkoztak, hogy a jövő évre is kérnek Keresztény élet illetve Új ember újságokat, szíveskedjenek befizetni a sekrestyében január 25-ig. A Keresztény élet újság ára 9360 Ft/év, az Új ember újság ára 12400 Ft/év.