Úrnapja

Péntek       (június 12.):            Jézus Szentséges Szíve főünnep

Szombat     (június 13.):            A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Szíve

emléknap

1. Június, Jézus Szíve hónapja, a péntek esti szentmisék előtt 1730 órától Jézus Szíve litániát imádkozunk.

1. Június 7-én, vasárnap a  szentségimádás elmarad, 1800 órakor azonban ünnepi szentmise lesz a plébániatemplomban.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a Plébániatemplom búcsújának szervezésében a templomkert takarításában és egyéb munkálataiban kivették részüket. A Jó Isten fizessen vissza mindenért százszorosan. Külön köszönöm a Polgármester Úr, a GAMESZ, és az Önkormányzat támogató segítségét!

1. Június 14-én, vasárnap a sérsekszőlősi, zalai és a tabi templom felújítására adjuk adományainkat!

1. Az elsőáldozási ruhák visszavétele június 10-én, szerdán 1615 órától lesz a Katolikus Iskolában.

1. Június 27-én (szombaton) a délelőtt 10 órás szentmise keretében a Szent László történelmi emlékhelyen, Somogyváron, Balás Béla megyéspüspök áldozópappá szenteli a közösségünkhöz tartozó Németh Zsolt kispapunkat, amely ünnepünkre autóbuszt indítunk. JELENTKEZNI A SEKRESTYÉBEN, ILLETVE AZ EGYHÁZKÖZSÉGI TAGOKNÁL LEHET! Az autóbusz költsége 1500 Ft-ba kerül. Nagyon örülnék, ha szép számmal képviselnénk az Egyházközséget.

1. Június 28-án (vasárnap) délután 4 órakor kezdődő szentmise keretében a papság és a hívek jelenlétében mutatja be Zsolt atya az újmiséjét a Plébániatemplomban. Ezen a vasárnapon csak ez az egy szentmise lesz a Plébánia területén. Szeretettel kérek mindenkit, akinek lehetősége van sütemények sütésével támogassa ezt az alkalmat. Részleteket később hirdetek majd!

1. Új ember és Keresztény élet újságokat vigyük el az újságos polcról.