Vendégkönyv

Itt megoszthatja gondolatait plébániánk életével kapcsolatban!

Fontos!!! A címhez nem az Ön címét, vagy Email címét kell beírnia, hanem a hozzászólás témáját kell megjelölnie.

byzcathpatriarchate@gmail.com

(Bizánci Katolikus Patriarchátus, 2018.04.13 19:13)

Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Küldünk Önnek egy linket a V4 országok keresztyénségének meghívására Pünkösd előtt:

vkpatriarhat@mail.ru

(Bizánci Katolikus Patriarchátus, 2018.03.30 12:23)

Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Küldünk Önöknek egy példányt a V4-ben levő püspökök meghívására.
(Videó: vkpatriarhat.org/en/?p=15033, youtu.be/qEWP-2Xrh5o)

Imádsággal a magyar nemzet számára

byzcathpatriarchate@gmail.com

(Bizánci Katolikus Patriarchátus, 2018.03.14 11:47)

Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Meghívót küldünk a magyar nemzetnek és a többi V4 államnak az iszlamizáció és a nemi ideológia veszélyeiről. Felhívjuk mindegyik nemzetet, hogy szervezzen tűntetést Húsvét hétfőn, hogy megmentse a nemzetet. Magyarok, csehek, szlovákok, lengyelek ébredjetek! Ébredj, Isten csodát tesz! Lépjen ki a közömbösségből és tűntetéssel fejezze ki nézetét! A húsvét hétfője lehet a nemzet feltámadásának nagyszerű folyamata!
(Videó youtu.be/PQbrFVfit5g, atlas-9.wistia.com/medias/tqvlevu6gt)

Imádsággal a magyar nemzet számára

(RÉKA, 2017.12.06 11:02)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok!RÉKA

pinter.jeno.gabor@gmail.com

(Pintér Jenő Gábor, 2014.05.12 17:25)

Tisztelt Gergő Atya !!!
Néhány katolikus hívő megkért,hogy kérdezzem meg Önt ,hogy lenne e arra lehetőség , hogy a vasárnapi szent miséket a régi,megszokott időpontban lehessen megtartani 09:30 vagy 10:00 órakor.
Tisztelettel : Pintér Jenő Gábor

Re: pinter.jeno.gabor@gmail.com

(Gergő atya, 2014.05.12 18:53)

Tisztelt Pintér Jenő Gábor!
A döntést az egyházközség képviselő-testülete hozta meg a Plébános szavazata nélkül, amelyet lelkipásztori okok indokoltak - a nagymise a plébániatemplomokban ilyen időpontokban kezdődik mindenhol, ahol a Plébános helyben lakik -. A képviselő-testület üléséről készült jegyzőkönyvet a Kaposvári Püspök jóváhagyta és aláírásával megerősítette.
Plébániánk területén egyébként vasárnap 4 szentmise időpont közül választhatnak a hívek: 8, 9.30, 11, 18 óra. Az utóbbi kettő a plébániatemplomban van.
A hívek a döntést tudomásul vették, és nincsenek kevesebben a szentmiséken.

Imával és szeretettel:
Gergő atya

Gratuláció

(Idegen, 2014.01.31 20:51)

Tisztelt Gergő Atya! Szeretettel gratulálunk a gyönyörűen feldíszített karácsonyi templomhoz! Valamint a jól sikerült új bor szentelési ceremóniához! Kívánjuk, hogy érje el legfőbb célját,mégpedig azt, hogy olyan embereket is be tudjon hívni a templomba akik eddig csak ritkán látogatták a szentmiséket!

Re: Gratuláció

(Gergő atya, 2014.02.01 13:55)

Kedves Idegen!
Nagyon köszönöm a kedves sorait. Igazán jól esett. Legfőbb célom, hogy mindtöbben járjunk azon az úton amelyet számunkra kijelölt az Úr! Mert ha a pásztor és a nyáj egyet akar, azon az Úr áldása van. Isten áldása kísérje közös munkánkat!

Életem egyik legszebb élménye

(Zsupekné Szilágyi Ildikó, 2012.04.15 13:00)

A nagycsütörtöki, nagypénteki és nagyszombati szertartások mély érzelmeket váltottak ki belőlem. Különösen a nagypénteki szertartáson a kereszt hódolata alatt Jézus megérintése belső melegséggel töltötte el a szívemet, lelkemet, érezve Jézus szeretetét, hogy értem is meghalt a kereszten.

Bátorság emberei

(anonymous-Tab, 2012.02.10 00:09)

A BÁTORSÁG EMBEREI hát igen...ez a film szomorú, komoly, megható, ünnepélyes és egyben vidám is. Nagyon tetszett és (nem csak olykor), végigpityeregtem az egész filmet. :o) Jó volt megnézni. Köszönöm

Tab, Rudnay u. 9.

(Paska Zoltán, 2012.01.24 12:58)

Evangélikus presbiterként gratulálok ehhez az igényes honlaphoz és kívánom, hogy Isten segítségével Tamás atyáék legalább ezen a színvonalon tudják tartani a jövőben is.
Üdvözlettel: Paska Zoltán

Tab

(Szabó Sándorné, 2011.12.02 18:15)

Nagyon szépen köszönjük ezt szép, tartalmas és igényes honlapot. Olvasmányos, mindent tartalmaz a plébánia életéről, eseményeiről.
További jó munkát kívánok! :-)

Tab

(Horváthné B. Gabriella, 2011.11.03 09:39)

Ebben a rohanó világban az egész élet területén nagy segítséget nyújt nekünk az információs technikák elterjedése, ismerete és annak alkalmazása. Nagyon örülök, hogy alternatív teret biztosít a valódi világ mellett és ily módon is ismerkedhetek mélyebben a vallással, elmélyedhetek a gondolatok világában. Nagyon tetszik a honlap, csak gratulálni tudok. Szép napot mindenkinek!

Gratuláció

(Horváth Árpád, 2011.10.23 17:33)

Dícsértessék a Jézus Krisztus!
Nagyon tetszik a weblap, őszintén gratulálok a készítőknek.
Jól tagolt, könnyen kezelhető, aktuális témájú.
Remélem az itt tárolt és közzétett információk is hozzájárulnak a katolikus közösség fejlődéséhez, a plébánia munkájának segítéséhez.
Amint látom, megjelennek az iskola életével kapcsolatos hírek is, amit szintén jónak tartok.
Tisztelettel: Horváth Árpád

Re: Gratuláció

(Tamás atya, 2011.10.23 23:00)

Köszönöm szépen! Igyekszem. A korrektorok nélkül nem menne. Isten áldja meg őket ezerszeresen.