Hirdetések - A év Szentcsalád vasárnapja

PARANCSOLT ÜNNEP

Csütörtök (január 2.):               Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely

püspökök és egyháztanítók emléknapja

1. December 31-én, kedden, 1700 órakor kezdődő szentmise keretében tartjuk a Hálaadást, és beszámolok a plébánia területén az évben történt főbb eseményekről. Hálát adunk Istennek, a sok-sok kegyelemért, az örömökért és a nehézségekért is.

1. Január 1. szerda Újév napja, Szűz Mária Istenanyaságának főünnepe, PARANCSOLT ÜNNEP, szentmisén való részvétel bűn terhe alatt kötelező. Szentmisék lesznek, 1100 és 1800órakor Tabon a plébániatemplomban.

1. Január 3. első péntek, délelőtt a betegek látogatását végzem, 1730 órától gyóntatás majd szentmise lesz.

1. Január 6-án, hétfőn Urunk megjelenése, Vízkereszt főünnepe. PARANCSOLT ÜNNEP, szentmisén való részvétel bűn terhe alatt kötelező. Szentmisék csak Tabon lesznek, 800 és 1800 órakor a plébániatemplomban.

1. Aki szeretne jövő évben szentmisét mondatni, az jelezze az időpontot minél előbb. Szentmisét mondathatunk élő és meghalt szeretteinkért. Ne feledkezzünk meg róluk, számukra ez lehet a legnagyobb ajándék, amely által segíthetünk rajtuk, hogy üdvösségre jussanak. A szentmise stóladíja 3000 Ft.

1. A Keresztény Élet újság ára 10.440 Ft/év, az Új Ember újság ára 14.400 Ft/év és az Adoremus 8.080 Ft/év. Kérem, akik feliratkoztak, hogy a jövő évre is szeretnének előfizetni, az éves díjat fizessék be a sekrestyében január 27-ig.