Hirdetések - B év évközi 14. vasárnap

2021.10.25

2021. július 4.

1. Július 4-én, vasárnap országos gyűjtés van, az úgynevezett péterfillér gyűjtése a Szentszék javára, így adjuk perselyadományainkat.

1. Egyházközségünk pályázatot nyert a templom külső felújítására, amelynek nagyon örülünk! Elmaradhatatlan a torony zsalugátereinek cseréje, amelyet az elnyert összeg nem tartalmaz. A 6 db zsalugáter cseréjére gyűjtést hirdetek az Egyházközségben. Köszönöm a több mint 400.000 Ft eddigi adományaikat, a jó Isten fizesse meg jóságukat!

1. Az esztendő fele eltelt, ha lehetőségük van rá, kérem, tegyenek eleget egyházi kötelezettségüknek az egyházi adó befizetésével. Ennek összege 5000 Ft/fő, amelyet befizethetnek a szentmisék előtt és után a sekrestyében, a plébánián hivatali időben, valamint az CIB Bankban a Plébánia folyószámlájára (név és cím megadásával), amely megtalálható a Plébánia honlapján is.  www.tabiplebania.hu