Hirdetések - B év évközi 28 vasárnap

2021. október 10.

Péntek (október 15.):                  A Jézusról nevezett (Avilai) Szent Teréz

szűz és egyháztanító emléknapja

1. Október 17-én, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd adományainkat.

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt (hétfő, péntek és vasárnap) 1730 órától rózsafüzért imádkozunk!

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a terménybetakarító hálaadás előkészítésében és lebonyolításában segítettek! Köszönöm mindenkinek, akik terményeket hoztak és süteményt, finomságokat hoztak.

1. Október 15-én, pénteken a plébániatemplomban este nem lesz szentmise, mert a Kaposvári Egyházmegye két napos zsinati ülésen veszek részt Kaposszentbenedeken.

1. November 1-jén, hétfőn sírkőszentelést végzek 930 órától a tabi temetőben. Amennyiben a falvakban is lenne rá igény, akkor oda korábban mennék. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz.