Hirdetések - B év évközi 32 vasárnap

2021.11.18

2021.november 7.

1. November 18-án, csütörtökön este 1800 órai kezdettel Rátonyi Róbert zongoraművész ad koncertet a templomunkban. Tiszteljük meg a művész urat, és minél nagyobb számban vegyünk részt ezen a szép lélekemelő eseményen. A koncert ingyenes.

1. November 21-én, vasárnap tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban 800 órai kezdettel, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 21-én, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. Előre hirdetem, hogy a Szent Erzsébet búcsúk miatt november 21-én a soros zalai szentmise kivételesen 1300-kor kezdődik.

1. Azok, akik a jövő évre is szeretnének Új Ember újságot vagy Adoremust előfizetni, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újság előfizetést a jövő évre csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni.

1. Akik még nem rendezték az idei évre egyházi hozzájárulásukat (egyházi adó), kérem, fizessék be a sekrestyében vagy a plébánián hivatali időben, valamint a csekkes mód is rendelkezésükre áll. Csekk az újságos polcnál megtalálható.