Hirdetések - C év Évközi 27. vasárnap

2019. október 6.

Kedd (október 8):                      Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya,

Magyarország Főpátrónájának főünnepe

1. Október 6. elsővasárnap. A bábonyi kápolnában 1300 órakor lesz szentmise, majd 1700 órától a plébániatemplomban szentségimádást tartunk Magyarország, egyházmegyénk, egyházközségünk lelki megújulásáért. Szeretettel hívom és várom a testvéreket!

1. Október 8-án, kedden Magyarok Nagyasszonyának főünnepén 800 és 1800 órakor is lesznek szentmisék a plébániatemplomban!

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt hétfőn, kedden, csütörtökön, pénteken és vasárnap 1730 órától rózsafüzért imádkozunk.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a terménybetakarító hálaadás előkészítésében és lebonyolításában segítettek. Köszönöm mindenkinek, akik terményeket, süteményt és finomságokat hoztak!

1. 2020. évi naptárak és a kalendárium már kapható. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében.  Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 300 Ft, gyereknaptár 250 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.